Ústecký Rock Machine BikeMaraton

images/sekcehlleft.gif

J - krátká tra

images/sekcehlright.gif
Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstup
1.102Albrecht HarelRotor Rohloff Mad...02:54:2700:00:00
2.100Jakub VilikusDěčín03:18:2700:24:00
3.89Jorge GutierrezFun Bike03:50:5800:56:31
0.90Pavel Ševicxstream racingnedojel00:00:00
images/sekcehlleft.gif

M-A - dlouhá tra

images/sekcehlright.gif
Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstup
1.40Mathias MordeRotor Rohloff Mad...02:49:5600:00:00
2.32Michal ProkopRedpoint pearl izumi03:10:1900:20:23
3.47Sascha HeinkeStein-bikes racin...03:11:4400:21:48
4.46Steffen WelfranPro-cycle03:33:4400:43:48
5.30Josef ŠklíbaŠtětí03:44:3700:54:41
6.11Jiří KlepalTrisport Cyklomax03:50:3201:00:36
7.24Petr ČuchalMMB Třebenice03:51:0001:01:04
8.4Jan KrátkýMMB Třebenice03:56:4201:06:46
9.41Martin GordzielikRotor Rohloff Mad...04:06:0501:16:09
10.42Sebastian TsenzelRotor Rohloff Mad...04:06:0601:16:10
11.27Aleš Verbakolokram.cz04:08:2101:18:25
12.18Petr SentenskýÚstí nad Labem04:19:5801:30:02
13.45Erwin LiebscherRotor Rohloff Mad...04:29:0401:39:08
14.44Radek PochmanRoudnice nad Labem04:31:1301:41:17
15.22Martin FahselChomutov04:32:4001:42:44
16.31Aleš Pleskot04:45:1001:55:14
17.29Jan KubánekPraha 104:49:5101:59:55
18.53Zdeněk Trnka05:21:1402:31:18
19.12Martin ŽákTeplice05:37:3002:47:34
20.13Michal KrálTeplice05:37:3102:47:35
0.15Radek ZelenkaRM cyklomaxnedojel00:00:00
0.43Tiemo ArndtRotor Rohloff Mad...nedojel00:00:00
images/sekcehlleft.gif

M-B - dlouhá tra

images/sekcehlright.gif
Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstup
1.33Jan MelicharUniqa Jihlava03:23:4500:00:00
2.20Jiří DuchekBike park most03:30:2000:06:35
3.48TomᚠPřibilMTB Maraton Team ...03:35:3100:11:46
4.17Miloš KubrychtRock Machine Cykl...03:35:3400:11:49
5.14Lubomír ČapekKUC Bike Sport Úl03:51:0100:27:16
6.7Marcel PříhodaLovosice03:53:4500:30:00
7.28Petr PražákMountainbike.cz03:54:2300:30:38
8.8Josef ČarnýMMB Třebenice03:55:5900:32:14
9.37Michal RosulekJílové03:57:5100:34:06
10.6Jaroslav JíraMMB Třebenice04:04:5900:41:14
11.56Pavel BrabecT-Rumburk04:05:5900:42:14
12.9David ZatřepálekÚstí nad Labem04:11:3200:47:47
13.21Jan MouchaFun Bike04:23:1600:59:31
14.23Steffen LippnerDresden04:39:2101:15:36
15.38Martin MěkotaDC panelák starák04:47:3101:23:46
16.19Miroslav VeselýMost05:14:0401:50:19
17.5pavel HajšmanPowerla Baabers05:40:2002:16:35
18.10Alexandr IvančoKihop05:41:1002:17:25
images/sekcehlleft.gif

Mk-A - krátká tra

images/sekcehlright.gif
Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstup
1.114Jan KolajaRock Machine Cykl...02:31:5100:00:00
2.98Jindřich MothejzíkSKP Teplice Sever03:39:3801:07:47
3.103Thomas HoyesRotor Rohloff Mad...03:42:1001:10:19
4.113Ota HulešPraha 403:44:1101:12:20
5.110Jiří LukesleMost03:49:2301:17:32
6.112Robert KovanahRator Mad Mission...04:30:3801:58:47
7.107Robert JílekÚstí nad Labem05:49:3903:17:48
0.85LukᚠRůžičkaKladnonedojel00:00:00
0.91Daniel NosekDěčín 23nedojel00:00:00
0.101Michal ŠittichDěčínnedojel00:00:00
images/sekcehlleft.gif

Žk - krátká tra

images/sekcehlright.gif
Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstup
1.92Alena Antonínováexe jeans spyder ...03:28:1900:00:00
2.87Daniela JindrováJablonec nad Nisou03:41:1100:12:52
3.84Veronika LóblováPraha 1203:58:0300:29:44
4.86Lucie HonzejkováLiberec 1504:34:4001:06:21
images/sekcehlleft.gif

Mk-B - krátká tra

images/sekcehlright.gif
Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstup
1.93Jan PospíšilKHS.cenitisku.cz02:22:2300:00:00
2.109Ivo NetíkTTT Teplice02:28:3400:06:11
3.111Jaroslav SoldátekMost02:41:3500:19:12
4.83Václav KřížekCyklosevvex Chotěšov02:58:4800:36:25
5.80Vladimír ZahrádkaRáj kol RB team03:05:4000:43:17
6.115Jiří LiškaVelké Březno03:34:0801:11:45
7.99Jan VilikusDěčín03:44:4201:22:19
8.82Jaroslav ŠtorekHejnice04:00:0601:37:43
9.106Miroslav BalšánekÚstí nad Labem04:10:1601:47:53
10.119Petr TeplíkÚstí nad Labem04:22:1901:59:56
11.118Petr VydraUPM Bílina05:20:5302:58:30
0.96Petr Miláčerabscondnedojel00:00:00
images/sekcehlleft.gif

A - dlouhá tra

images/sekcehlright.gif
Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstup
0.3Jana Zalkováodhlášenanedojel00:00:00
0.25Petr SticaTeplicenedojel00:00:00
0.34Petr HolečekHradec Královénedojel00:00:00
0.35Michael KrajníkChomutovnedojel00:00:00
0.36Martin HrbekCK Pelotonnedojel00:00:00
0.51Véna HornychRock Machine Cykl...nedojel00:00:00
0.54František HiekeJiskra Žalhosticenedojel00:00:00
images/sekcehlleft.gif

Vk-A - krátká tra

images/sekcehlright.gif
Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstup
1.104Jiří KřížKL sport Most02:57:5200:00:00
2.116Pavel LincMost03:02:1800:04:26
3.88Petr MullerTop Tem Tým Teplice03:12:3300:14:41
4.105Jiří HauserKL sport Most03:22:2100:24:29
5.97Miroslav UlahelSKP Teplice Sever03:22:2700:24:35
6.95Pavel Cerhákexe jeans03:25:4200:27:50
7.94Jaroslav SiegelKL sport Most03:28:5000:30:58
8.81Ladislav BlažekSVJ Teplice03:35:3200:37:40
9.117Jaroslav SoubustaKovaříci LT04:53:5901:56:07
images/sekcehlleft.gif

V-A - dlouhá tra

images/sekcehlright.gif
Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstup
1.50Milan ŠpolcFuji bikeranc03:18:1700:00:00
2.39Vladimír VebrRock Machine Cykl...03:56:4100:38:24
3.52Jiří Kopeček04:12:0900:53:52
4.55Alexandr KárászTeo plus Litoměřice04:45:0801:26:51
images/sekcehlleft.gif

V-B - dlouhá tra

images/sekcehlright.gif
Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstup
1.49Jaroslav HrubýKL sport Most03:31:2100:00:00
2.16Stanislav KeplRock Machine Cykl...03:48:2700:17:06
3.26Vladimír MaliarikTeplice05:43:1302:11:52
images/sekcehlleft.gif

Vk-B - krátká tra

images/sekcehlright.gif
Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstup
1.78Milan VernerKUC Bike Sport Úl04:34:0400:00:00
2.79Oldřich VinšÚstí nad Labem04:42:3000:08:26
3.108Jaroslav DvořákChomutov04:59:2000:25:16
images/sekcehlleft.gif

Dlouhá tra absolutní pořadí

images/sekcehlright.gif
Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstup
1.(1. M-A)40Mathias MordeRotor Rohloff Mad...02:49:5600:00:00
2.(2. M-A)32Michal ProkopRedpoint pearl izumi03:10:1900:20:23
3.(3. M-A)47Sascha HeinkeStein-bikes racin...03:11:4400:21:48
4.(1. V-A)50Milan ŠpolcFuji bikeranc03:18:1700:00:00
5.(1. M-B)33Jan MelicharUniqa Jihlava03:23:4500:00:00
6.(2. M-B)20Jiří DuchekBike park most03:30:2000:06:35
7.(1. V-B)49Jaroslav HrubýKL sport Most03:31:2100:00:00
8.(4. M-A)46Steffen WelfranPro-cycle03:33:4400:43:48
9.(3. M-B)48TomᚠPřibilMTB Maraton Team ...03:35:3100:11:46
10.(4. M-B)17Miloš KubrychtRock Machine Cykl...03:35:3400:11:49
11.(5. M-A)30Josef ŠklíbaŠtětí03:44:3700:54:41
12.(2. V-B)16Stanislav KeplRock Machine Cykl...03:48:2700:17:06
13.(6. M-A)11Jiří KlepalTrisport Cyklomax03:50:3201:00:36
14.(7. M-A)24Petr ČuchalMMB Třebenice03:51:0001:01:04
15.(5. M-B)14Lubomír ČapekKUC Bike Sport Úl03:51:0100:27:16
16.(6. M-B)7Marcel PříhodaLovosice03:53:4500:30:00
17.(7. M-B)28Petr PražákMountainbike.cz03:54:2300:30:38
18.(8. M-B)8Josef ČarnýMMB Třebenice03:55:5900:32:14
19.(2. V-A)39Vladimír VebrRock Machine Cykl...03:56:4100:38:24
20.(8. M-A)4Jan KrátkýMMB Třebenice03:56:4201:06:46
21.(9. M-B)37Michal RosulekJílové03:57:5100:34:06
22.(10. M-B)6Jaroslav JíraMMB Třebenice04:04:5900:41:14
23.(11. M-B)56Pavel BrabecT-Rumburk04:05:5900:42:14
24.(9. M-A)41Martin GordzielikRotor Rohloff Mad...04:06:0501:16:09
25.(10. M-A)42Sebastian TsenzelRotor Rohloff Mad...04:06:0601:16:10
26.(11. M-A)27Aleš Verbakolokram.cz04:08:2101:18:25
27.(12. M-B)9David ZatřepálekÚstí nad Labem04:11:3200:47:47
28.(3. V-A)52Jiří Kopeček04:12:0900:53:52
29.(12. M-A)18Petr SentenskýÚstí nad Labem04:19:5801:30:02
30.(13. M-B)21Jan MouchaFun Bike04:23:1600:59:31
31.(13. M-A)45Erwin LiebscherRotor Rohloff Mad...04:29:0401:39:08
32.(14. M-A)44Radek PochmanRoudnice nad Labem04:31:1301:41:17
33.(15. M-A)22Martin FahselChomutov04:32:4001:42:44
34.(14. M-B)23Steffen LippnerDresden04:39:2101:15:36
35.(4. V-A)55Alexandr KárászTeo plus Litoměřice04:45:0801:26:51
36.(16. M-A)31Aleš Pleskot04:45:1001:55:14
37.(15. M-B)38Martin MěkotaDC panelák starák04:47:3101:23:46
38.(17. M-A)29Jan KubánekPraha 104:49:5101:59:55
39.(16. M-B)19Miroslav VeselýMost05:14:0401:50:19
40.(18. M-A)53Zdeněk Trnka05:21:1402:31:18
41.(19. M-A)12Martin ŽákTeplice05:37:3002:47:34
42.(20. M-A)13Michal KrálTeplice05:37:3102:47:35
43.(17. M-B)5pavel HajšmanPowerla Baabers05:40:2002:16:35
44.(18. M-B)10Alexandr IvančoKihop05:41:1002:17:25
45.(3. V-B)26Vladimír MaliarikTeplice05:43:1302:11:52
0.(0. A)3Jana Zalkováodhlášenanedojel00:00:00
0.(0. M-A)15Radek ZelenkaRM cyklomaxnedojel00:00:00
0.(0. A)25Petr SticaTeplicenedojel00:00:00
0.(0. A)34Petr HolečekHradec Královénedojel00:00:00
0.(0. A)35Michael KrajníkChomutovnedojel00:00:00
0.(0. A)36Martin HrbekCK Pelotonnedojel00:00:00
0.(0. M-A)43Tiemo ArndtRotor Rohloff Mad...nedojel00:00:00
0.(0. A)51Véna HornychRock Machine Cykl...nedojel00:00:00
0.(0. A)54František HiekeJiskra Žalhosticenedojel00:00:00
images/sekcehlleft.gif

krátká tra absolutní pořadí

images/sekcehlright.gif
Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstup
1.(1. Mk-B)93Jan PospíšilKHS.cenitisku.cz02:22:2300:00:00
2.(2. Mk-B)109Ivo NetíkTTT Teplice02:28:3400:06:11
3.(1. Mk-A)114Jan KolajaRock Machine Cykl...02:31:5100:00:00
4.(3. Mk-B)111Jaroslav SoldátekMost02:41:3500:19:12
5.(1. J)102Albrecht HarelRotor Rohloff Mad...02:54:2700:00:00
6.(1. Vk-A)104Jiří KřížKL sport Most02:57:5200:00:00
7.(4. Mk-B)83Václav KřížekCyklosevvex Chotěšov02:58:4800:36:25
8.(2. Vk-A)116Pavel LincMost03:02:1800:04:26
9.(5. Mk-B)80Vladimír ZahrádkaRáj kol RB team03:05:4000:43:17
10.(3. Vk-A)88Petr MullerTop Tem Tým Teplice03:12:3300:14:41
11.(2. J)100Jakub VilikusDěčín03:18:2700:24:00
12.(4. Vk-A)105Jiří HauserKL sport Most03:22:2100:24:29
13.(5. Vk-A)97Miroslav UlahelSKP Teplice Sever03:22:2700:24:35
14.(6. Vk-A)95Pavel Cerhákexe jeans03:25:4200:27:50
15.(1. Žk)92Alena Antonínováexe jeans spyder ...03:28:1900:00:00
16.(7. Vk-A)94Jaroslav SiegelKL sport Most03:28:5000:30:58
17.(6. Mk-B)115Jiří LiškaVelké Březno03:34:0801:11:45
18.(8. Vk-A)81Ladislav BlažekSVJ Teplice03:35:3200:37:40
19.(2. Mk-A)98Jindřich MothejzíkSKP Teplice Sever03:39:3801:07:47
20.(2. Žk)87Daniela JindrováJablonec nad Nisou03:41:1100:12:52
21.(3. Mk-A)103Thomas HoyesRotor Rohloff Mad...03:42:1001:10:19
22.(4. Mk-A)113Ota HulešPraha 403:44:1101:12:20
23.(7. Mk-B)99Jan VilikusDěčín03:44:4201:22:19
24.(5. Mk-A)110Jiří LukesleMost03:49:2301:17:32
25.(3. J)89Jorge GutierrezFun Bike03:50:5800:56:31
26.(3. Žk)84Veronika LóblováPraha 1203:58:0300:29:44
27.(8. Mk-B)82Jaroslav ŠtorekHejnice04:00:0601:37:43
28.(9. Mk-B)106Miroslav BalšánekÚstí nad Labem04:10:1601:47:53
29.(10. Mk-B)119Petr TeplíkÚstí nad Labem04:22:1901:59:56
30.(6. Mk-A)112Robert KovanahRator Mad Mission...04:30:3801:58:47
31.(1. Vk-B)78Milan VernerKUC Bike Sport Úl04:34:0400:00:00
32.(4. Žk)86Lucie HonzejkováLiberec 1504:34:4001:06:21
33.(2. Vk-B)79Oldřich VinšÚstí nad Labem04:42:3000:08:26
34.(9. Vk-A)117Jaroslav SoubustaKovaříci LT04:53:5901:56:07
35.(3. Vk-B)108Jaroslav DvořákChomutov04:59:2000:25:16
36.(11. Mk-B)118Petr VydraUPM Bílina05:20:5302:58:30
37.(7. Mk-A)107Robert JílekÚstí nad Labem05:49:3903:17:48
0.(0. Mk-A)85LukᚠRůžičkaKladnonedojel00:00:00
0.(0. J)90Pavel Ševicxstream racingnedojel00:00:00
0.(0. Mk-A)91Daniel NosekDěčín 23nedojel00:00:00
0.(0. Mk-B)96Petr Miláčerabscondnedojel00:00:00
0.(0. Mk-A)101Michal ŠittichDěčínnedojel00:00:00







Š Bikebase.cz 2007 – Bikebase systém pro prezentaci závodníků a vyhodnocování výsledků s okamžitým zveřejněním na internetu. Právě nás tu je: 3
Autor projektu: Aleš Gregor, graphics: Michal Mach, coder: REDY TUGO images/rss.gif