Svojkovský pohár Haven 2011

images/sekcehlleft.gif

Mladší chlapci

images/sekcehlright.gif
Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstup
1.14Pavel ŠorfHaven00:07:1400:00:00
2.44Lukáš MewaldSWSL00:09:3500:02:21
images/sekcehlleft.gif

Starší chlapci,kadeti

images/sekcehlright.gif
Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstup
1.22Petr VokounHuntířov00:18:5700:00:00
2.55ONDŘEJ PETRHAVEN.CZ00:19:0200:00:05
3.16Anthony PetersonHaven00:24:0700:05:10
images/sekcehlleft.gif

Junioři, Muži

images/sekcehlright.gif
Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstup
1.77Jan MatoušekČeská Lípa00:41:0600:00:00
2.65Tomáš BartákRemerx cyling Tea...00:41:1400:00:08
3.72Tomáš PodrazilTJ Sokol Holé vrchy00:41:1600:00:10
4.76Lukáš Bureškolbenka bike team00:45:1600:04:10
5.78Michal BendaHaratice00:46:3800:05:32
6.79Zdeněk HendrichHaven00:42:08-1
7.68TOMÁŠ VIKTORATJ ČESKÁ KAMENICE00:44:06-1
8.73Václav SvatošTJ Sokol Holé Vrchy00:44:13-1
9.59ALEXANDER HÁJEKROUDNICE n LABEM00:42:24-2
10.67PETR ONDŘEJHAVEN.CZ00:42:32-2
11.80Ladislav FuksaFUJU Team00:43:22-2
12.83Tomáš JanáčekPardubice00:42:22-3
13.82Petr MoštěkHAVEN extreme team00:45:45-3
14.35Jakub PolesnýMladá Boleslav BM...00:46:08-3
0.29Jaroslav FlekMBC Freeride Team...nedojel00:00:00
0.84Milan FialaHradec Královénedojel00:00:00
images/sekcehlleft.gif

Veteráni I

images/sekcehlright.gif
Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstup
1.71Lukáš Povondra00:44:3900:00:00
2.74Zdenek ArnoldHaven Extreme Team00:46:5900:02:20
3.66PAVEL VLČEKTJ ČESKÁ KAMENICE00:47:4800:03:09
4.69Roman HorkýTJ Česká Kamenice00:48:3500:03:56
5.57JARDA MIKULEMIKESBIKES ROUDNICE00:49:1500:04:36
6.51PETR MICHALDĚČÍN00:44:57-1
7.13Miroslav PatkaPreciosa Bike Team00:45:33-1
8.52EVŽEN CSERGERIGI-BIKE00:47:19-1
0.75Patrik SvobodaTJ Česká Kamenicenedojel00:00:00
images/sekcehlleft.gif

Veteráni II

images/sekcehlright.gif
Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstup
1.58PETR ŠINÁGLCYKLO ROUDNICE00:31:2400:00:00
2.64JAN OSWALDMIMOŽ00:31:4000:00:16
3.62PETR PRAŽÁKREYNHOLM INDUSTRIES00:32:2700:01:03
4.21Petr VokounHuntířov00:36:4800:05:24
images/sekcehlleft.gif

Veteráni III

images/sekcehlright.gif
Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstup
1.63MILAN SPURNÝCC VARNSDORF00:33:1600:00:00
2.60VLADIMIR BETKAROUDNICE n LABEM00:37:2100:04:05
0.81nedojel00:00:00
images/sekcehlleft.gif

Mladší dívky

images/sekcehlright.gif
Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstup
1.41ROMANA JABLUNIKOVÁSWSL00:08:2800:00:00
2.43NATÁLIE KŘEMENOVÁSWSL00:08:5900:00:31
3.45Vanessa RolencováSWSL00:09:1700:00:49
0.42Tereza JandováSWSLnedojel00:00:00
images/sekcehlleft.gif

Starší dívky + kadetky

images/sekcehlright.gif
Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstup
1.46VIOLA KŘEMENOVÁSWSL00:18:1600:00:00
images/sekcehlleft.gif

Juniorky + ženy

images/sekcehlright.gif
Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstup
1.61IVANA LOUBKOVÁTT CYKLORENOVA CV...00:20:1100:00:00
2.56NIKOLA BAREŠOVÁDUKLA PRAHA00:20:4600:00:35
images/sekcehlleft.gif

Bobíci

images/sekcehlright.gif
Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstup
1.50DENIS KŘEMENSWSL LUNČANY00:00:3200:00:00
2.9Marek PatkaPreciosa Bike Team00:01:5200:01:20
3.39VERONIKA SEDLÁKOVÁ00:01:5600:01:24
4.38Nátálie HorkáTJ Česká Kamenice00:01:5800:01:26
5.8Monika GregorováBikebase.cz00:02:2300:01:51
6.54ANNA ŠORFOVÁSVOJKOV00:03:2500:02:53
images/sekcehlleft.gif

Naděje 1

images/sekcehlright.gif
Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstup
1.27Cebulová KláraNový Bor00:00:4900:00:00
2.24Tereza JanáčkováPardubice00:00:5300:00:04
3.19Amálka LorenzováSvojkov00:00:5400:00:05
4.47ELIŠKA LANGOVÁSWSL00:01:0200:00:13
5.28Adam ArnoldHaven00:01:0700:00:18
6.5Lukáš GregorBikebase.cz00:01:1500:00:26
7.10Kryštof PatkaPreciosa Bike Team00:01:2300:00:34
8.40Adélka Sedláková00:01:4200:00:53
images/sekcehlleft.gif

Naděje 2

images/sekcehlright.gif
Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstup
1.4David GregorBikeBase00:02:3800:00:00
2.49Klára MašínováSWSL LUNČANY00:02:4400:00:06
3.53LUKÁŠ BĚLKAMAGIC VETERANS00:02:4900:00:11
4.15David ValtaBukovany00:03:0300:00:25
5.36Petra ListíkováSvojkov, Praha00:03:0500:00:27
6.37Jakub HorkýTJ Česká Kamenice00:03:0900:00:31
7.48Alžběta LangováSWSL Lunčany00:03:2500:00:47
8.18Matyjáš LorenzSvojkov00:03:2600:00:48







© Bikebase.cz 2007 – Bikebase systém pro prezentaci závodníků a vyhodnocování výsledků s okamžitým zveřejněním na internetu. Právě nás tu je: 19
Autor projektu: Aleš Gregor, graphics: Michal Mach, coder: REDY TUGO images/rss.gif