images/bb2.png

Mladší chlapci

Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstupBody
1.172Adam ValešTTT Teplice00:09:1600:00:00114
2.178Petr SedlmajerSKI Janov nad Nisou00:09:3000:00:14103
3.174Jiří ŠvorcVarnsdorf00:09:5500:00:3992
4.180Tomáš SvobodaPečky00:10:2800:01:1281
5.179Tomáš HartlRed Hill00:10:5500:01:3970
6.175Stanislav SkalickýKola Brabec00:11:0000:01:4464
7.173Michael NémetTJ Bohemie Nový Bor00:11:1300:01:5758
8.181Ondřej BeznoskaFC Nový Hradec Kr...00:11:1400:01:5852
9.176Michal VildSAC Bělá pod Bezd...00:11:2300:02:0746
10.183Martin LupoměskýCvikov00:11:3600:02:2040
11.200Matěj FÜHRICHTJ Česká kamenice00:11:4400:02:2834
12.182Jan BeznoskaFC Nový Hradec Kr...00:11:5800:02:4228
13.184Zdeněk FraczkiewiczBombarnie team00:12:2900:03:1322
14.171Ondřej UherRumburk00:12:3000:03:1416

Starší chlapci

Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstupBody
1.52Martin BurkoňAMS Kerda Liberec00:17:0000:00:00104
2.53Tomáš BartákTJ Česká kamenice00:17:0100:00:0193
3.51Matěj VolfKASP Varnsdorf00:17:4500:00:4582
4.54Josef LupoměskýCvikov00:20:5100:03:5171

Kadeti

Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstupBody
1.226Petr FatkaVC Pek servis Kolín00:32:2200:00:00106
2.224Petr Bali ŠoltésVC Pek servis Kolín00:32:4600:00:2495
3.230Martin SvobodaBombarnie00:33:4100:01:1984
4.221Jakub BartákTJ Česká Kamenice00:34:3500:02:1373
5.223Vojta HavlíčekTJ Česká kamenice00:36:2200:04:0062
6.222Matěj ValtaTJ Česká Kamenice00:32:30-156

Junioři

Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstupBody
1.16Jiří PodrazilCK Jitolí Stará Paka00:46:0700:00:00106
2.10Petr AdamecV.C.PEK SERVIS00:47:0100:00:5495
3.23Jan MatoušekM+S Minařík Česká...00:47:0500:00:5884
4.5Pavel ŠevicXstream racing Ús...00:49:0000:02:5373
5.11Dalibor HarbutBOMBARNIE00:46:17-162
6.6Petr MoštěkBombarnie team00:48:27-156

Muži

Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstupBody
1.81Miroslav VacekScania Apache tea...01:06:2200:00:00118
2.90Jiří ChybaFiat Smažík01:08:1900:01:57107
3.91Tomáš PodrazilCK Jitolí Stará Paka01:08:2000:01:5896
4.92David JeřábekDelfi Děčín01:08:2100:01:5985
5.95Jan NovotaM+S Minařík Česká...01:08:2200:02:0074
6.88Frank ZiemannSebnitzer RV01:08:2300:02:0168
7.87Herbert SchwarzTJ Rumburk01:08:2400:02:0262
8.93Ivo JeřábekSlavia SČE Děčín01:09:5000:03:2856
9.94Rico FahrFusion A - team01:09:5100:03:2950
10.98Pavel VáňaTJ Rumburk01:10:0300:03:4144
11.83Lukáš BurešKO Živá slova01:07:04-138
12.84Václav ŠimonekNEW SPORT Nový Bor01:07:05-132
13.85Tomáš MarekBombarnie team01:07:06-126
14.82Petr VacekHervis cykloadam01:07:28-120
15.89Jiří HušekTJ Česká Kamenice01:07:49-114
16.86Michal ŽákBombarnie01:10:30-23
17.97Jaroslav HartigRed Hill01:07:30-32
18.96Jan HorákDelfi Děčín01:09:46-31

Veteráni I

Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstupBody
1.130Václav ŠafránekKolokrám.cz00:46:2300:00:00128
1.135Lukáš PovondraKolokrám.cz00:46:2300:00:00128
3.136Jakub SvobodaKolokram.cz00:46:3000:00:07106
4.132Martin PleschingerUniqa ALK Jihlava00:46:4200:00:1995
5.140Ondřej SlámaTJ Bohemie Nový Bor00:46:4600:00:2384
6.142František RusDěčín00:46:4700:00:2478
7.141Uwe MosigSebnitzer RV00:47:1600:00:5372
8.145Jiří ValešChrastava00:47:3500:01:1266
9.124Zdeněk ArnoldBombarnie Team00:47:4100:01:1860
10.127Roman HorkýTJ Česká Kamenice00:48:0200:01:3954
11.133Aleš Růžičkapanelák Březiny00:48:0500:01:4248
12.134Ladislav VogeltanzXC-Vidle00:48:1500:01:5242
13.143Pavel ChotěnovskýČeská Lípa00:48:1600:01:5336
14.147Pavel BrabecTJ Rumburk00:48:1700:01:5430
15.138Aleš GregorBikeBase.cz00:48:1800:01:5524
16.125Jan BřenekTJ Rumburk00:49:2800:03:0513
17.122Jiří JuhasCVK Česká Kamenice00:49:5000:03:2712
18.121František PirzkallCVK Česká Kamenice00:49:5100:03:2811
19.148Tomáš BělkaNový Bor00:49:5200:03:2910
20.146Pavel SuchýKrásná Lípa00:49:5300:03:309
21.129Petr PražákMountainbike.cz00:46:31-18
22.123Vit JungwirthBombarnie team00:46:36-17
23.139Dalimil LůžekČeská Lípa00:46:44-16
24.144Pavel KučeraTJ Bohemie Nový Bor00:47:15-15
25.128Petr CinkánSpinfit Liberec00:47:40-14
26.137Martin ŠafařovskýTRISPORT Cyklomax00:48:08-13
27.131Pavel VlčekTJ Česká Kamenice00:47:21-32
28.126Josef NovákCVK Česká Kamenice00:47:58-31

Veteráni II

Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstupBody
1.4Josef NestlerSkajp00:47:4100:00:00118
2.15Jiří HejnaSfinx Barták00:47:5700:00:16107
3.20Jan ZrůstWide Bike SKC Lib...00:48:2000:00:3996
4.22Vojtěch MarekTJ Česká Kamenice00:48:5700:01:1685
5.9Vladimír VebrRockMachine- Cykl...00:48:5800:01:1774
6.21Václav ZemlerKiwi Varnsdorf00:48:5900:01:1868
7.3Stanislav PrůšaČeská Lípa00:46:20-162
8.8Tomáš DoležalSoda fresh team00:47:02-156
9.7Karel BouškaMagic veterans00:47:04-150
10.2Josef KrejčíMagic Veterans00:47:06-144
11.12Václav ŠimonekNEW SPORT Nový Bor00:47:07-138
12.18Miroslav VohnoutVarnsdorf00:47:08-132
13.19Jiří DužárVarnsdorf00:47:49-126
14.1Rostislav AnderleZemědělci z Březin00:47:50-120
15.13Pavel RetychVarnsdorf00:49:19-114
16.24Kamil Beznoska00:49:50-13
17.17Miloslav KrálVarnsdorf00:49:57-12
18.14Karel LandovskýCVK Česká Kamenice00:50:29-11

Mladší dívky

Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstupBody
1.177Silvie SvobodováPečky00:11:3400:00:00105
2.188Petra CinkánováSpinfit Liberec00:11:3500:00:0194
3.185Karča OndrašikováKola Brabec00:15:4500:04:1183
4.187Natálie BrabcováKola Brabec00:15:5000:04:1672
5.186Adéla OndrašikováKola Brabec00:15:5100:04:1761

Starší dívky + kadetky

Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstupBody
1.55Klára NestlerováBike team Skajp00:20:0600:00:00103
2.77Jana NovákováTJ Česká Kamenice00:21:0000:00:5492
3.56Zuzana PirzkallováBenešov nad Plouč...00:21:3100:01:2581

Juniorky + Ženy

Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstupBody
1.229Adéla MyšíkováSpecialized 6900:35:5800:00:00107
2.225Simona ČervíkováHervis cyklo Adam00:32:35-196
3.231Hana HolešováRohas00:34:24-185
4.228Iveta VrabcovaBombarnie team00:34:31-174
5.232Andrea ArnoldováBombarnie team00:35:03-163
6.227Veronika Hobzová00:34:42-257
0.233Ivana LoubkováTT Cyklorenova Cv...nedojel00:00:000