images/bb2.png

Mladší chlapci

Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstupBody
1.31Pavel KantnerRůžová00:04:5900:00:00107
2.39Radek HořákNový Bor00:05:2400:00:2596
3.21Lukáš FrankTJ Česká Kamenice00:05:4200:00:4385
4.26Jakub HorkýTJ Česká Kamenice00:05:5400:00:5574
5.37Jirka KvasničkaSokolov00:06:0300:01:0463
6.49Míra FraněkNoswiss00:06:2500:01:2657
7.40Matěj KouřilNový Bor00:07:0600:02:0751

Starší chlapci,kadeti

Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstupBody
1.10Petr VokounKL sport Děčín00:33:5700:00:00106
2.48Ondřej PetrHaven00:36:2700:02:3095
3.44Jan HlavatýBicykl Kříž Team00:38:2100:04:2484
4.45Jaroslav PetrusTJ Česká Kamenice00:39:5900:06:0273
5.35Ondřej ArnoldHaven00:40:3100:06:3462
0.53Michael NémetBohemie Nový Bornedojel00:00:000

Junioři, Muži

Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstupBody
1.88Jan MatoušekEleven Team Přích...01:10:2700:00:00115
2.82Martin MušekBig Shock Team01:13:1200:02:45104
3.65Kryštof BogarBohemie Nový Bor01:14:5800:04:3193
4.64František BogarBohemie Nový Bor01:15:2800:05:0182
5.86Lukáš KlingoraGT Bicycles Oppor...01:16:1300:05:4671
6.87Tomáš BartákRemerx- Merida Te...01:18:2700:08:0065
7.84Lukáš KalitaKL Sport01:22:2300:11:5659
8.83Marek NebesářBig Shock Team01:27:5600:17:2953
9.92Aleš VojtaKC Kooperativa SG01:27:5700:17:3047
10.85Tomáš SchühlerKL Sport Most01:28:2600:17:5941
11.78Ladislav KopecŽebrák01:13:18-135
12.79Zbyněk RůžičkaNový Bor01:13:46-129
13.43Ondřej HlavatýBicykl Kříž Team01:15:32-123
14.81Martin ViktoraTJ Česká Kamenice01:28:52-117
0.30Anthony PattersonHavennedojel00:00:000

Veteráni I

Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstupBody
1.76Václav ŠafránekKolokrám.cz01:00:4600:00:00112
2.77Lukáš Bureškolbenka bike team01:01:0400:00:18101
3.73Herbert SchwarzTJ Rumburk - Kola...01:03:2300:02:3790
4.71Zdeněk ArnoldHAVEN extreme team01:10:1400:09:2879
5.24Roman HorkýTJ Česká Kamenice01:10:4800:10:0268
6.67Lukáš Povondra01:12:1900:11:3362
7.70Jiří JuhasCVK01:16:4300:15:5756
8.69Petr PekárekPreciosa Bike Team01:19:2500:18:3950
9.72Tomáš KubátBohemie Nový Bor01:20:3900:19:5344
10.80Pavel VlčekTJ Česká Kamenice01:22:0700:21:2138
11.59Dalibor NovákJanov01:11:40-132
0.29Miroslav PatkaPreciosa Bike Teamnedojel00:00:000

Veteráni II

Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstupBody
1.61Martin PleschingerUNIQA Jihlava00:51:4000:00:00115
2.57Mosig UweSebnitzer RV00:52:3800:00:58104
3.60Radek ŠčučkaSkiPauderaStaré S...00:53:4300:02:0393
4.66Radek RaiterKolokrám - Svijany00:55:0600:03:2682
5.63Aleš Růžičkakolbenka bike team00:57:1800:05:3871
6.38Ladislav Vogeltanzkolbenka bike team00:57:2500:05:4565
7.7Daniel Linc00:57:4300:06:0359
8.51Petr ŠináglHaven00:57:5100:06:1153
9.55Václav ŠimonekCykloClub Varnsdorf00:58:3000:06:5047
10.62Petr PražákReynholm Industries01:02:0900:10:2941
11.50Miroslav FraněkNoswiss01:04:4900:13:0935
12.11Petr VokounKL sport Děčín01:06:4600:15:0629
13.19Jirka Listík01:08:4800:17:0823
0.58Jiří HorkýTJ Česká kamenicenedojel00:00:000
0.54Jan KubíčekDěčínnedojel00:00:000

Veteráni III

Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstupBody
1.52Vladimír BetkaRodudnice n. Labem01:02:1400:00:00103
2.56Bohumil Vyhnálek01:05:2600:03:1292
3.68Josef KrejčíMAGICVETERANS00:52:51-181

Starší dívky + kadetky

Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstupBody
1.12Anna VokounováKL SPORT Děčín00:36:4000:00:00101

Juniorky + ženy

Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstupBody
1.47Nikola BarešováMAGICVETERANS00:40:4500:00:00101

Bobíci

Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstupBody
1.27Marek PatkaPreciosa Bike Team00:00:4700:00:00105
2.15Fertig ZdeněkPísečná00:00:4800:00:0194
3.25Natálie HorkáTJ Česká Kamenice00:01:4600:00:5983
4.32Anna ŠorfováSvojkov00:02:5700:02:1072
0.3Radovan HorkýČeská Lípanedojel00:00:000

Naděje 1

Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstupBody
1.18Adam ArnoldHaven00:02:3800:00:00113
2.1Amálka LorenzováSvojkov00:02:5100:00:13102
3.9Anička SvobodováBukovany00:02:5400:00:1691
4.23Klára TourkováTJ Česká Kamenice00:02:5800:00:2080
5.17Tereza TrčováCvikov00:03:0400:00:2669
6.4Klára CebulováNový Bor00:03:0600:00:2863
7.28Kryštof PatkaPreciosa Bike Team00:03:1000:00:3257
8.13Tomáš MajerechBukovany00:03:1200:00:3451
9.20Vojta TourekTJ Česká Kamenice00:03:1900:00:4145
10.5Štěpán LincCVK Česká Kamenice00:03:5900:01:2139
11.46Jiří SledzDobranov00:04:1400:01:3633
12.41Adam NovákJanov00:04:1700:01:3927
13.34Veronika SedlákováSvojkov00:06:3600:03:5821

Naděje 2

Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstupBody
1.22Matěj TourekTJ Česká Kamenice00:03:5900:00:00109
2.2Matyáš LorencSvojkov00:04:0000:00:0198
3.6Emma LincováCVK Česká Kamenice00:04:1700:00:1887
4.36Tereza ListíkováPraha (Svojkov)00:04:1800:00:1976
5.8David ValtaBukovany00:04:2700:00:2865
6.14Josef MajerechBukvany00:05:0200:01:0359
7.33Kateřina ŠorfováSvojkov00:05:0700:01:0853
8.16Lucie TrčováCvikov00:05:1700:01:1847
9.42Daniel NovákJanov00:06:2100:02:2241