images/bb2.png

Bobíci - krátká trať

Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstupBody
1.345Kristýna KerelováDukla Liberec00:00:5100:00:00115
2.339Barbora HaškováPolevsko00:00:5500:00:04104
3.310Maxmilián StarýK. Šenov00:00:5700:00:0693
4.334Eliška BudíčkováČ.Kamenice00:00:5800:00:0782
5.312Linda VobrováOK BOR00:01:0500:00:1471
6.343Tadeáš HolečekLindava00:01:1200:00:2165
7.314Lola VobrováOK BOR00:01:2500:00:3459
8.330Amélie ArnoldováHAVEN EXTRÉME00:01:4200:00:5153
9.346Matěj MusilNový Bor00:01:4700:00:5647
10.327Bětka BratrošovskáProvodín00:01:5200:01:0141
11.349Karolína HorkáTJ Česká Kamenice00:01:5800:01:0735
12.342Václav SprávkaPolevsko00:02:0100:01:1029
13.305Hovbel Lukáš00:02:0700:01:1623
14.336Vít HájekMAGIC VET.BIKETEAM00:02:1200:01:2117
15.357Alžběta StaráKameický Šenov00:03:1500:02:2411

Naděje I - krátká trať

Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstupBody
1.360Andělka BřenkováDěčín00:01:1300:00:00116
2.321Filip RejnaPolevsko00:01:1900:00:06105
3.313Terezka ŠachováKamenický Šenov00:01:2500:00:1294
4.317Štěpán VotýpkaOkrouhlá00:02:0400:00:5183
5.301Marek PatkaLASVIT BIKERS00:02:0500:00:5272
6.341Jakub SprávkaPolevsko00:02:0600:00:5366
7.359Hynek Břenek00:02:0700:00:5460
8.302Hovbel Adam00:02:0800:00:5554
9.362Ondřej ŠvorcNový Bor00:02:0900:00:5648
10.335Bětuška KluchováMAGIC VET. BIKETEAM00:02:1000:00:5742
10.344Marie MocováNový Bor00:02:1000:00:5742
12.309Tereza AustováN.Bor00:02:1100:00:5830
13.326Matěj BratrošovskýProvodín00:02:1200:00:5924
13.306Korvasová Jana00:02:1200:00:5924
15.308Lucie VlkováN. Bor00:02:1500:01:0212
16.340Alička AndrlováPolevsko00:02:1600:01:031

Naděje II - krátká trať

Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstupBody
1.325Klára CebulováMAGICVETERANS BIK...00:05:4300:00:00116
2.332Michal KoňákTOP TEN Teplice00:06:0200:00:19105
3.331Anežka KluchováMAGICVETERANS00:06:0300:00:2094
4.337Míša VaškovskáMAGIC VET.00:06:2700:00:4483
5.361Honza BřenekDěčín00:06:3600:00:5372
6.300Kryštof PatkaLASVIT BIKERS00:07:0300:01:2066
7.322Tomáš RejnaPolevsko00:07:3100:01:4860
8.328Adam ArnoldHAVEN EXTREME00:07:4200:01:5954
9.307Adéla VlkováMAGIC VET. N.BOR00:07:5100:02:0848
10.338Jakub HašekPolevsko00:08:0000:02:1742
11.348Tereza ZemanováTJ Česká Kamenice00:08:1200:02:2936
12.320Anna FičkováMělník00:08:3000:02:4730
13.324Filip WitturPolevsko00:09:1800:03:3524
14.347Nikola RejškováČ. Lípa00:10:0300:04:2018
15.323Jakub BorovičkaPrácheň00:10:4200:04:5912
16.319Leontýna WitturováPolevsko00:12:1700:06:341

Mladší chlapci - krátká trať

Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstupBody
1.333Lukáš FrankTJ Česká Kamenice00:10:5300:00:00104
2.315Matěj Horyna00:11:5300:01:0093
3.329Jakub HorkýTJ Česká Kamenice00:13:1400:02:2182
4.363Jakub ŽykovBIKE SPORT DRNOVEC00:15:3900:04:4671

Starší chlapci - krátká trať

Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstupBody
1.311Matěj KlausÚstí nad Labem00:15:4800:00:00102
2.213Filip Nosek00:18:4500:02:5791

Kadeti - krátká trať

Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstupBody
1.200Filip DiriglLASVIT BIKERS00:59:0400:00:00103
2.211Pavel ŠorfHaven01:00:3600:01:3292
3.212Jan HlavatýBicykl Kříž team01:02:1000:03:0681

Junioři + Muži - dlouhá trať

Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstupBody
1.21Tomáš BartákRemerx Merida Tea...01:53:3500:00:00112
2.37Jan BrňákGOOD TIMES CYCLO ...01:57:0500:03:30101
3.27Filip HolubářEleven Rubena tes...02:02:0500:08:3090
4.316Zbyněk RůžičkaSKI PAUDERA02:05:3700:12:0279
5.41René ŠnajberkSKI Paudera02:06:3700:13:0268
6.25Antonín KoudiSloup v Čechách02:16:3400:22:5962
7.11Petr VokounKL Sport Děčín02:23:4200:30:0756
8.20David Fírer02:34:1700:40:4250
9.40Martin ViktoraTJ Česká Kamenice02:41:1000:47:3544
10.12Lukáš KuběnkaMělník02:43:4300:50:0838
0.48Jiří ŠindelářMTB HELL FISH AMI...nedojel00:00:000
0.7Radek Nováknedojel00:00:000

Junioři + Muži - krátká trať

Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstupBody
1.35Josef BradaBikebase01:14:2000:00:00110
2.214Roman Vaškovský01:14:3000:00:1099
3.210Jaroslav PetrusTJ-Česká Kamenice01:21:0300:06:4388
4.209Josef KrejčíMAGICVETERANS01:23:1500:08:5577
5.202Lukáš KoutníkLASVIT BIKERS01:24:4500:10:2566
6.206Ondřej Cehák01:34:5000:20:3060
0.205Daniel TryznaLASVIT BIKERSnedojel00:00:000
0.201Miroslav PatkaLASVIT BIKERSnedojel00:00:000
0.203Pawel StochmalLASVIT BIKERSnedojel00:00:000
0.204Tobias ZohnerLasvit Bikersnedojel00:00:000

Veteráni I - dlouhá trať

Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstupBody
1.24Jakub SvobodaKOLOKRÁM01:52:3000:00:00110
2.26Jan VáchaBICYKL KŘÍŽ TEAM01:59:1200:06:4299
3.42Radek TůmaUGO ALLIVICTUS01:59:1800:06:4888
4.39Miloš NovákBIG SHOCK TEAM02:01:3200:09:0277
5.31Václav EhrlichSki Paudera02:02:2500:09:5566
6.29Daniel NosekGOOD TIMES CYCLO ...02:04:4500:12:1560
7.45Herbert SchwarzSchrödinger Cycling02:06:5000:14:2054
8.18Vojtěch BlažejovskýBRIXTON CYCLES02:08:4600:16:1648
9.2Roman HorkýTJ Česká Kamenice02:24:0000:31:3042
10.4Jan AbrtCYKLOFIT LIBEREC ...02:46:2400:53:5436

Veteráni II - dlouhá trať

Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstupBody
1.44Martin PleschingerUNIQA Jihlava01:58:3500:00:00114
2.43Jan ČapekSK SKI VELO NE. O...01:59:2000:00:45103
3.19David KalinaSKP Maják Ligum01:59:3600:01:0192
4.28Petr ŠináglHEAVEN EXTREMM01:59:5800:01:2381
5.69Zdeněk ArnoldHAVEN extreme team02:05:3700:07:0270
6.36Jiří ŠvorcBIG SHOCK TEAM02:08:0100:09:2664
7.49Jiří JuhasCVK02:10:0500:11:3058
8.32Aleš Růžičkakolbenka bike team02:16:0800:17:3352
9.15Pavel VlčekTJ Česká Kamenice02:16:1300:17:3846
10.10Petr VokounKL SPORT Děčín02:29:2900:30:5440
11.5Jindřich SynovecCYKLOFIT LIBEREC ...02:42:3000:43:5534
12.1Jan MusilCYKLOFIT MTB LIBEREC02:49:3400:50:5928
13.16Jiří HorkýTJ Česká kamenice02:56:2300:57:4822
0.3Radek DurdilSKI PAUDERAnedojel00:00:000

Veteráni III - dlouhá trať

Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstupBody
1.38Radek ŠčučkaSKI Paudera01:59:1000:00:00108
2.34Miroslav KujanKellys Bikeranch ...02:13:5500:14:4597
3.46Dalibor HomolkaBOHEMIE NOVÝ BOR02:17:0600:17:5686
4.47Jirka ListíkHAVEN extreme team02:24:0700:24:5775
5.8Václav ŠimonekCykloClub Varnsdorf02:30:4700:31:3764
6.14Václav FíčevMělník02:36:5000:37:4058
7.33Erik BernadičProvodín03:09:5001:10:4052
8.22Luboš HolečekKOLOKRÁM03:29:5001:30:4046

Mladší dívky - krátká trať

Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstupBody
1.318Viola WitturováPolevsko00:18:4000:00:00102
2.350Magdaléna ČechováOlomouc00:19:0000:00:2091

Juniorky + Ženy - dlouhá trať

Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstupBody
1.17Klára KřížováKola - bbm.cz02:29:0500:00:00104
2.30Ivana KopeckáGood Times Cyclo ...02:30:5500:01:5093
3.13Lenka ŠvandováSYMBIO CYCLINK CA...02:41:0800:12:0382
4.23Martina ŽáčkováKOLOKRÁM02:58:2000:29:1571

Juniorky + Ženy - krátká trať

Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstupBody
1.9Blanka TylkováENERVIT01:26:0700:00:00102
2.207Marcela ŽukováSport Bronec Team01:29:2000:03:1391

Dlouhá trať absolutní pořadí

Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstupBody
1.(1. M30)24Jakub SvobodaKOLOKRÁM01:52:3000:00:00110
2.(1. M)21Tomáš BartákRemerx Merida Tea...01:53:3500:00:00112
3.(2. M)37Jan BrňákGOOD TIMES CYCLO ...01:57:0500:03:30101
4.(1. M40)44Martin PleschingerUNIQA Jihlava01:58:3500:00:00114
5.(1. M50)38Radek ŠčučkaSKI Paudera01:59:1000:00:00108
6.(2. M30)26Jan VáchaBICYKL KŘÍŽ TEAM01:59:1200:06:4299
7.(3. M30)42Radek TůmaUGO ALLIVICTUS01:59:1800:06:4888
8.(2. M40)43Jan ČapekSK SKI VELO NE. O...01:59:2000:00:45103
9.(3. M40)19David KalinaSKP Maják Ligum01:59:3600:01:0192
10.(4. M40)28Petr ŠináglHEAVEN EXTREMM01:59:5800:01:2381
11.(4. M30)39Miloš NovákBIG SHOCK TEAM02:01:3200:09:0277
12.(3. M)27Filip HolubářEleven Rubena tes...02:02:0500:08:3090
13.(5. M30)31Václav EhrlichSki Paudera02:02:2500:09:5566
14.(6. M30)29Daniel NosekGOOD TIMES CYCLO ...02:04:4500:12:1560
15.(4. M)316Zbyněk RůžičkaSKI PAUDERA02:05:3700:12:0279
16.(5. M40)69Zdeněk ArnoldHAVEN extreme team02:05:3700:07:0270
17.(5. M)41René ŠnajberkSKI Paudera02:06:3700:13:0268
18.(7. M30)45Herbert SchwarzSchrödinger Cycling02:06:5000:14:2054
19.(6. M40)36Jiří ŠvorcBIG SHOCK TEAM02:08:0100:09:2664
20.(8. M30)18Vojtěch BlažejovskýBRIXTON CYCLES02:08:4600:16:1648
21.(7. M40)49Jiří JuhasCVK02:10:0500:11:3058
22.(2. M50)34Miroslav KujanKellys Bikeranch ...02:13:5500:14:4597
23.(8. M40)32Aleš Růžičkakolbenka bike team02:16:0800:17:3352
24.(9. M40)15Pavel VlčekTJ Česká Kamenice02:16:1300:17:3846
25.(6. M)25Antonín KoudiSloup v Čechách02:16:3400:22:5962
26.(3. M50)46Dalibor HomolkaBOHEMIE NOVÝ BOR02:17:0600:17:5686
27.(7. M)11Petr VokounKL Sport Děčín02:23:4200:30:0756
28.(9. M30)2Roman HorkýTJ Česká Kamenice02:24:0000:31:3042
29.(4. M50)47Jirka ListíkHAVEN extreme team02:24:0700:24:5775
30.(1. Z)17Klára KřížováKola - bbm.cz02:29:0500:00:00104
31.(10. M40)10Petr VokounKL SPORT Děčín02:29:2900:30:5440
32.(5. M50)8Václav ŠimonekCykloClub Varnsdorf02:30:4700:31:3764
33.(2. Z)30Ivana KopeckáGood Times Cyclo ...02:30:5500:01:5093
34.(8. M)20David Fírer02:34:1700:40:4250
35.(6. M50)14Václav FíčevMělník02:36:5000:37:4058
36.(3. Z)13Lenka ŠvandováSYMBIO CYCLINK CA...02:41:0800:12:0382
37.(9. M)40Martin ViktoraTJ Česká Kamenice02:41:1000:47:3544
38.(11. M40)5Jindřich SynovecCYKLOFIT LIBEREC ...02:42:3000:43:5534
39.(10. M)12Lukáš KuběnkaMělník02:43:4300:50:0838
40.(10. M30)4Jan AbrtCYKLOFIT LIBEREC ...02:46:2400:53:5436
41.(12. M40)1Jan MusilCYKLOFIT MTB LIBEREC02:49:3400:50:5928
42.(13. M40)16Jiří HorkýTJ Česká kamenice02:56:2300:57:4822
43.(4. Z)23Martina ŽáčkováKOLOKRÁM02:58:2000:29:1571
44.(7. M50)33Erik BernadičProvodín03:09:5001:10:4052
45.(8. M50)22Luboš HolečekKOLOKRÁM03:29:5001:30:4046
0.(0. M)48Jiří ŠindelářMTB HELL FISH AMI...nedojel00:00:000
0.(0. M40)3Radek DurdilSKI PAUDERAnedojel00:00:000
0.(0. M)7Radek Nováknedojel00:00:000

krátká trať absolutní pořadí

Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstupBody
1.(1. N0)345Kristýna KerelováDukla Liberec00:00:5100:00:00115
2.(2. N0)339Barbora HaškováPolevsko00:00:5500:00:04104
3.(3. N0)310Maxmilián StarýK. Šenov00:00:5700:00:0693
4.(4. N0)334Eliška BudíčkováČ.Kamenice00:00:5800:00:0782
5.(5. N0)312Linda VobrováOK BOR00:01:0500:00:1471
6.(6. N0)343Tadeáš HolečekLindava00:01:1200:00:2165
7.(1. N1)360Andělka BřenkováDěčín00:01:1300:00:00116
8.(2. N1)321Filip RejnaPolevsko00:01:1900:00:06105
9.(7. N0)314Lola VobrováOK BOR00:01:2500:00:3459
10.(3. N1)313Terezka ŠachováKamenický Šenov00:01:2500:00:1294
11.(8. N0)330Amélie ArnoldováHAVEN EXTRÉME00:01:4200:00:5153
12.(9. N0)346Matěj MusilNový Bor00:01:4700:00:5647
13.(10. N0)327Bětka BratrošovskáProvodín00:01:5200:01:0141
14.(11. N0)349Karolína HorkáTJ Česká Kamenice00:01:5800:01:0735
15.(12. N0)342Václav SprávkaPolevsko00:02:0100:01:1029
16.(4. N1)317Štěpán VotýpkaOkrouhlá00:02:0400:00:5183
17.(5. N1)301Marek PatkaLASVIT BIKERS00:02:0500:00:5272
18.(6. N1)341Jakub SprávkaPolevsko00:02:0600:00:5366
19.(7. N1)359Hynek Břenek00:02:0700:00:5460
20.(13. N0)305Hovbel Lukáš00:02:0700:01:1623
21.(8. N1)302Hovbel Adam00:02:0800:00:5554
22.(9. N1)362Ondřej ŠvorcNový Bor00:02:0900:00:5648
23.(10. N1)335Bětuška KluchováMAGIC VET. BIKETEAM00:02:1000:00:5742
24.(10. N1)344Marie MocováNový Bor00:02:1000:00:5742
25.(12. N1)309Tereza AustováN.Bor00:02:1100:00:5830
26.(13. N1)326Matěj BratrošovskýProvodín00:02:1200:00:5924
27.(14. N0)336Vít HájekMAGIC VET.BIKETEAM00:02:1200:01:2117
28.(13. N1)306Korvasová Jana00:02:1200:00:5924
29.(15. N1)308Lucie VlkováN. Bor00:02:1500:01:0212
30.(16. N1)340Alička AndrlováPolevsko00:02:1600:01:031
31.(15. N0)357Alžběta StaráKameický Šenov00:03:1500:02:2411
32.(1. N2)325Klára CebulováMAGICVETERANS BIK...00:05:4300:00:00116
33.(2. N2)332Michal KoňákTOP TEN Teplice00:06:0200:00:19105
34.(3. N2)331Anežka KluchováMAGICVETERANS00:06:0300:00:2094
35.(4. N2)337Míša VaškovskáMAGIC VET.00:06:2700:00:4483
36.(5. N2)361Honza BřenekDěčín00:06:3600:00:5372
37.(6. N2)300Kryštof PatkaLASVIT BIKERS00:07:0300:01:2066
38.(7. N2)322Tomáš RejnaPolevsko00:07:3100:01:4860
39.(8. N2)328Adam ArnoldHAVEN EXTREME00:07:4200:01:5954
40.(9. N2)307Adéla VlkováMAGIC VET. N.BOR00:07:5100:02:0848
41.(10. N2)338Jakub HašekPolevsko00:08:0000:02:1742
42.(11. N2)348Tereza ZemanováTJ Česká Kamenice00:08:1200:02:2936
43.(12. N2)320Anna FičkováMělník00:08:3000:02:4730
44.(13. N2)324Filip WitturPolevsko00:09:1800:03:3524
45.(14. N2)347Nikola RejškováČ. Lípa00:10:0300:04:2018
46.(15. N2)323Jakub BorovičkaPrácheň00:10:4200:04:5912
47.(1. M12)333Lukáš FrankTJ Česká Kamenice00:10:5300:00:00104
48.(2. M12)315Matěj Horyna00:11:5300:01:0093
49.(16. N2)319Leontýna WitturováPolevsko00:12:1700:06:341
50.(3. M12)329Jakub HorkýTJ Česká Kamenice00:13:1400:02:2182
51.(4. M12)363Jakub ŽykovBIKE SPORT DRNOVEC00:15:3900:04:4671
52.(1. M14)311Matěj KlausÚstí nad Labem00:15:4800:00:00102
53.(1. Z12)318Viola WitturováPolevsko00:18:4000:00:00102
54.(2. M14)213Filip Nosek00:18:4500:02:5791
55.(2. Z12)350Magdaléna ČechováOlomouc00:19:0000:00:2091
56.(1. KM)200Filip DiriglLASVIT BIKERS00:59:0400:00:00103
57.(2. KM)211Pavel ŠorfHaven01:00:3600:01:3292
58.(3. KM)212Jan HlavatýBicykl Kříž team01:02:1000:03:0681
59.(1. M)35Josef BradaBikebase01:14:2000:00:00110
60.(2. M)214Roman Vaškovský01:14:3000:00:1099
61.(3. M)210Jaroslav PetrusTJ-Česká Kamenice01:21:0300:06:4388
62.(4. M)209Josef KrejčíMAGICVETERANS01:23:1500:08:5577
63.(5. M)202Lukáš KoutníkLASVIT BIKERS01:24:4500:10:2566
64.(1. Z)9Blanka TylkováENERVIT01:26:0700:00:00102
65.(2. Z)207Marcela ŽukováSport Bronec Team01:29:2000:03:1391
66.(6. M)206Ondřej Cehák01:34:5000:20:3060
0.(0. M)205Daniel TryznaLASVIT BIKERSnedojel00:00:000
0.(0. M)201Miroslav PatkaLASVIT BIKERSnedojel00:00:000
0.(0. M)203Pawel StochmalLASVIT BIKERSnedojel00:00:000
0.(0. M)204Tobias ZohnerLasvit Bikersnedojel00:00:000