images/bb2.png

Naděje I

Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstupBody
1.48Matouš PůbalČKL Harrachov00:01:1300:00:00118
2.36Anděla BřenkováDěčín00:01:2000:00:07107
3.49David BouškaMagic Veterans00:01:3100:00:1896
4.62Tereza AustováNový Bor00:01:3700:00:2485
5.18Štěpán VotýpkaMŠ Okrouhlá00:01:4300:00:3074
6.33Terezka ŠachováLASVIT BIKERS00:01:4400:00:3168
7.38Štěpán LincCVK Česká Kamenice00:01:4500:00:3262
8.16Maxmilián StarýKamenický Šenov00:01:5600:00:4356
9.31Marek PatkaLASVIT Bikers00:01:5700:00:4450
10.24Bětuška KluchováMagic Veterans00:01:5900:00:4644
11.25Tristan HrabalVarnsdorf00:02:0000:00:4738
12.37Hynek BřenekDěčín00:02:0100:00:4832
13.43Helena Tumpachová00:02:1100:00:5826
14.22Vít HájekMagic Veterans00:02:3100:01:1820
15.42Adéla Tumpachová00:01:28-114
16.27Marie CipriánováVarnsdorf00:01:33-13
17.30Eliška BudíčkováČ. Kamenice00:01:42-12
18.46Karolína HorkáTJ Česká Kamenice00:02:10-11

Naděje II

Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstupBody
1.1Ondřej ČermákRH Oldřichov00:02:2900:00:00112
2.23Anežka KluchováMagic Veterans00:02:4300:00:14101
3.3Klára CebulováNový Bor00:02:4400:00:1590
4.35Honza BřenekDěčín00:03:1200:00:4379
5.56Jan HorníkMalšovice00:03:1400:00:4568
6.19Natálie VolejníkováOsečná00:03:2500:00:5662
7.32Kryštof PatkaLASVIT Bikers00:03:3400:01:0556
8.29Martina SrbeckáBartys Rumburk00:03:4600:01:1750
9.20Nikola VolejníkováOsečná00:03:5000:01:2144
10.59Tereza FrankováČ. Kamenice00:04:2600:01:5738
11.45Tereza ZemanováTJ Česká Kamenice00:04:2700:01:5832
12.54Klára TourkováTJ Česká Kamenice00:05:1000:02:4126

Mladší chlapci

Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstupBody
1.11Maurice HenkeSRV 189700:05:5300:00:00111
2.63Lukáš BělkaMagicveterans00:05:5800:00:05100
3.12Jonáš Kudláček00:06:0000:00:0789
4.10Tim GeislerSRV 1897 e.V.00:06:0200:00:0978
5.9Franz HauswaldRSV 189700:06:0600:00:1367
6.4Lukáš FrankTJ Česká Kamenice00:06:1100:00:1861
7.28Matěj Horyna00:06:4000:00:4755
8.5Jakub HorkýTJ Česká Kamenice00:06:5900:01:0649
9.57Petr HorníkMalšovice00:07:1000:01:1743
10.41Ladislav ZikaCVK Česká Kamenice+00:07:1400:01:2137
11.53Matěj TourekTJ Česká Kamenice00:07:2900:01:3631

Starší chlapci + Kadeti

Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstupBody
1.66Filip DiriglLASVIT BIKERS00:34:3300:00:00106
2.34filip srbeckySchöringer Cyclin...00:35:5700:01:2495
3.64Radek Bělka ml.Nový Bor00:37:1800:02:4584
4.7Heine RösslerRV Sebnitz00:39:5900:05:2673
5.67Matěj KlausStará oleška00:43:3300:09:0062
6.68Miroslav VeselýVarnsdorf00:44:57-156

Junioři + Muži

Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstupBody
1.98Filip HolubářEleven Rubena tes...01:05:2300:00:00107
2.93Ondřej PetrHaven extreme team01:06:3900:01:1696
3.102Jan BrňákCyklo Děčín01:08:4200:03:1985
4.70Petr VokounHuntířov01:15:1700:09:5474
5.79Zbyněk RůžičkaNový Bor01:05:18-163
0.89Martin ViktoraTJ Česká Kamenicenedojel00:00:000
0.105Jan MatoušekELEVEN Cycling Te...nedojel00:00:000

Veteráni I

Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstupBody
1.101Jan NovotaBicykl Kříž Team01:03:0200:00:00111
2.103Herbert SchwarzSchrödinger Cycling01:03:1000:00:08100
3.99Ivo MachekMERIDA BIKING TEAM01:05:4700:02:4589
4.61Daniel NosekGood Times CT Děčín01:03:38-178
5.97Václav EhrlichSki Paudera01:05:09-167
6.6Roman HorkýTJ Česká Kamenice01:08:20-161
7.107Martin LíznerŘíčany01:10:05-155
8.82Josef Tumpach01:04:02-249
0.21Lukáš Volejníknedojel00:00:000
4.104Pavel HobrlantSeverní Větry, vo...nedojel00:00:000
0.106Lukáš Bureškolbenka bike teamnedojel00:00:000

Veteráni II

Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstupBody
1.95Zdeněk ArnoldHAVEN extreme team00:51:2200:00:00116
2.91Jiří ŠvorcBigshock team00:51:2900:00:07105
3.81Pavel VlčekTJ Česká Kamenice00:53:0700:01:4594
4.83Jiří JuhasCVK00:55:0300:03:4183
5.90Martin DuboveckýVarnsdorf00:58:4000:07:1872
6.100Jan ŠepsVarnsdorf00:58:4600:07:2466
7.15Jirka Kovaříkbeespee.cz00:59:4600:08:2460
8.87Ladislav Vogeltanzkolbenka bike team01:02:2000:10:5854
9.96Daniel LincTJ Česká Kamenice01:04:2800:13:0648
10.55Jan TourekTJ Česká Kamenice00:55:40-142
11.69Petr VokounHuntířov00:56:22-136
12.92Milan HozákCykloClub Varnsdorf00:56:25-130
13.78Luboš ŽitnýLASVIT00:58:20-124
14.72Vojtěch MarekTJ Česká Kamenice00:58:02-218
0.44Jiří HorkýTJ Česká kamenicenedojel00:00:000
0.84Martin PleschingerUNIQA Jihlavanedojel00:00:000

Veteráni III

Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstupBody
1.80Radek ŠčučkaSkiPauderaStaré S...00:53:3600:00:00107
2.85Vlastislav HolubSki Paudera00:56:0100:02:2596
3.94Miroslav KujanKellys Bikeranch ...00:56:5400:03:1885
4.77Karel BouškaMAGICVETERANS00:59:3800:06:0274
5.88Dalibor HomolkaBohemie Nový Bor01:01:1800:07:4263
6.74Václav ŠimonekCykloClub Varnsdorf01:03:5000:10:1457
0.86Vladimír PauderaSki Pauderanedojel00:00:000

Mladší dívky

Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstupBody
1.47Nela PůbalováČKL Harrachov00:05:1700:00:00109
2.65Lucie BlechováIVAR CS AUTHOR TEAM00:05:3600:00:1998
3.14Anna Kovaříkovábeespee.cz  Plzeň00:06:0800:00:5187
4.8Johanna HauswaldSebnitzer - RV 189700:06:2900:01:1276
5.13Kateřina Kovaříkovábeespee.cz  Plzeň00:06:3100:01:1465
6.40Kristýna ZikováCVK Česká Kamenice00:07:3000:02:1359
7.39Emma LincováCVK Česká Kamenice00:06:28-153
8.71Marie KochováVarnsdorf00:07:25-147
9.26Gabriela HrabalováVarnsdorf00:07:31-141

Starší dívky + Kadetky

Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstupBody
1.2Sára ČermákováDukla Liberec00:28:0300:00:00106
2.52Natálie KřemenováSWSL Lučany00:30:2600:02:2395
3.17Anna MateiciucováDolní Podluží00:37:4000:09:3784
4.73Věra BouškováČeská Kamenice00:37:4600:09:4373
5.50Eliška BouškováMagic Veterans00:38:1300:10:1062
6.58Anna Marie PeroutkováRumburk00:46:0500:18:0256

Juniorky + Ženy

Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstupBody
1.51Anežka Lhotáková00:39:4600:00:00104
2.60Ivana KopeckáGood Times Cyklo ...00:42:1900:02:3393
3.76Kateřina ZezulováSchrödinger Cycli...00:45:5600:06:1082
0.75Jana TrojanováSchrödinger cycli...nedojel00:00:000