images/bb2.png

Dorostenci - krátká trať

Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstup
1.102Jakub HolasTJ Sokol Holé Vrchy01:14:1200:00:00
2.101Vojta Škára01:25:2400:11:12
3.103Adam PřibylKB Jílové01:26:0900:11:57
4.104Ondřej VěchetKB Jílové01:34:4300:20:31
5.105Martin PřibylKB Jílové01:37:4800:23:36

Družstva - dlouhá trať

Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstup
1.43Spurný Michal, Finko Šmíd JanPILSNER URQUEL TEAM01:14:1400:00:00
2.49Švec Martin, Laibl A Herman MilanBK BEKODO TEPLICE B01:16:1600:02:02
3.45Juhas Jiří, Šafránek VáclavČeská Kamenice01:16:3200:02:18
4.51Spurný Libor, Bufka Németh MilanAC Česká Lípa01:16:3400:02:20
5.42Veselý Jan, Arnold Z Vobr MarekBOMB-ARNIE01:18:5400:04:40
6.47Malec Tomáš, Souček Karásek VáclavBK BEKODO TEPLICE A01:22:2000:08:06
7.46Sak Miroslav, Růžičk Bureš JanKolbenka01:24:4900:10:35
8.41Grulikchová Gabriela Růžička Tomáš, SlaměAC Česká Lípa01:25:3500:11:21
9.52Anderle Rosťa, Bureš Merhalt ZdeněkKolbenka a spol.01:27:5000:13:36
10.44Kovář Karel, Bezoušk Steinz RadekPERI TEAM01:29:5900:15:45
11.53Přibyl Luboš, Pulkrá Pulkrábová ŠárkaSK Polevsko01:48:3800:34:24

Muži - dlouhá trať

Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstup
1.18Pavel SuchýKrásná Lípa01:17:5000:00:00
2.19Tomáš PodrazilMěsto Varnsdrof01:18:2600:00:36
3.15Pavel NovýGlassman TT TCE01:19:4000:01:50
4.21Michal JaloveckýLabe Tri Club01:22:2000:04:30
5.22Jaroslav HauzírekRTP Děčín01:22:5000:05:00
6.6Marek KudláčekRumburk01:23:3600:05:46
7.5Josef ProcházkaCyklorenova Cvikov01:23:4000:05:50
8.26Tomáš MicalLitvínov01:23:5800:06:08
9.16Lukáš PolanCKKV Praha01:24:0800:06:18
10.24Petr ŠtěpánASK Děčín01:24:3600:06:46
11.27Jaroslav HochmutSwahil beer team01:26:3100:08:41
12.12Robert SeidlNový Bor01:30:2300:12:33
13.13Lukáš SvětničkaJentak Praha01:34:1000:16:20
14.20Vit JungwirthBombarnie team01:42:5700:25:07
15.25Zdeněk ŘípaNový Bor01:59:4800:41:58

Veterani - dlouhá trať

Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstup
1.70Luboš PolanCKKV Praha01:23:4900:00:00
2.71Antonín HejzlarTJ Slavoj Čáslav01:32:4800:08:59
3.72Pavel KolorenčMulho Team Děčín01:41:4200:17:53

Dorostenky - krátká trať

Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstup
1.505Tereza MěchurováAC Česká Lípa01:20:2400:00:00

Ženy - krátká trať

Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstup
1.4Štěpánka MichalíčkováCyklorenova cvikov01:11:5600:00:00
2.2Kateřina MarkováVSK FTVSPraha01:15:4800:03:52
3.1Jana ChocholouškováSK Maxičky TJ Sok...01:20:2900:08:33
4.3Veronika KoktováVarnsdorf01:20:3300:08:37

Dlouhá trať absolutní pořadí

Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstup
1.(1. DR)43Spurný Michal, Finko Šmíd JanPILSNER URQUEL TEAM01:14:1400:00:00
2.(2. DR)49Švec Martin, Laibl A Herman MilanBK BEKODO TEPLICE B01:16:1600:02:02
3.(3. DR)45Juhas Jiří, Šafránek VáclavČeská Kamenice01:16:3200:02:18
4.(4. DR)51Spurný Libor, Bufka Németh MilanAC Česká Lípa01:16:3400:02:20
5.(1. M)18Pavel SuchýKrásná Lípa01:17:5000:00:00
6.(2. M)19Tomáš PodrazilMěsto Varnsdrof01:18:2600:00:36
7.(5. DR)42Veselý Jan, Arnold Z Vobr MarekBOMB-ARNIE01:18:5400:04:40
8.(3. M)15Pavel NovýGlassman TT TCE01:19:4000:01:50
9.(6. DR)47Malec Tomáš, Souček Karásek VáclavBK BEKODO TEPLICE A01:22:2000:08:06
10.(4. M)21Michal JaloveckýLabe Tri Club01:22:2000:04:30
11.(5. M)22Jaroslav HauzírekRTP Děčín01:22:5000:05:00
12.(6. M)6Marek KudláčekRumburk01:23:3600:05:46
13.(7. M)5Josef ProcházkaCyklorenova Cvikov01:23:4000:05:50
14.(1. V)70Luboš PolanCKKV Praha01:23:4900:00:00
15.(8. M)26Tomáš MicalLitvínov01:23:5800:06:08
16.(9. M)16Lukáš PolanCKKV Praha01:24:0800:06:18
17.(10. M)24Petr ŠtěpánASK Děčín01:24:3600:06:46
18.(7. DR)46Sak Miroslav, Růžičk Bureš JanKolbenka01:24:4900:10:35
19.(8. DR)41Grulikchová Gabriela Růžička Tomáš, SlaměAC Česká Lípa01:25:3500:11:21
20.(11. M)27Jaroslav HochmutSwahil beer team01:26:3100:08:41
21.(9. DR)52Anderle Rosťa, Bureš Merhalt ZdeněkKolbenka a spol.01:27:5000:13:36
22.(10. DR)44Kovář Karel, Bezoušk Steinz RadekPERI TEAM01:29:5900:15:45
23.(12. M)12Robert SeidlNový Bor01:30:2300:12:33
24.(2. V)71Antonín HejzlarTJ Slavoj Čáslav01:32:4800:08:59
25.(13. M)13Lukáš SvětničkaJentak Praha01:34:1000:16:20
26.(3. V)72Pavel KolorenčMulho Team Děčín01:41:4200:17:53
27.(14. M)20Vit JungwirthBombarnie team01:42:5700:25:07
28.(11. DR)53Přibyl Luboš, Pulkrá Pulkrábová ŠárkaSK Polevsko01:48:3800:34:24
29.(15. M)25Zdeněk ŘípaNový Bor01:59:4800:41:58

krátká trať absolutní pořadí

Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstup
1.(1. Z)4Štěpánka MichalíčkováCyklorenova cvikov01:11:5600:00:00
2.(1. DI)102Jakub HolasTJ Sokol Holé Vrchy01:14:1200:00:00
3.(2. Z)2Kateřina MarkováVSK FTVSPraha01:15:4800:03:52
4.(1. DY)505Tereza MěchurováAC Česká Lípa01:20:2400:00:00
5.(3. Z)1Jana ChocholouškováSK Maxičky TJ Sok...01:20:2900:08:33
6.(4. Z)3Veronika KoktováVarnsdorf01:20:3300:08:37
7.(2. DI)101Vojta Škára01:25:2400:11:12
8.(3. DI)103Adam PřibylKB Jílové01:26:0900:11:57
9.(4. DI)104Ondřej VěchetKB Jílové01:34:4300:20:31
10.(5. DI)105Martin PřibylKB Jílové01:37:4800:23:36