reklama
images/bb2.png

Bobici

Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstupBody
1.205Amelie LodrováSUPERIOR CYKLOFIT00:00:1500:00:00104
2.177Ondřej KolomazníkNový Bor00:00:1700:00:0293
3.176Antonín MoučkaNOVÝ BOR00:00:2000:00:0582
4.211Antonín HoudekNový Bor00:00:2100:00:0671

Nadeje I chlapci

Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstupBody
1.206Oliver LodrSUPERIOR CYKLOFIT00:02:0500:00:00109
2.227Matyáš KudrnaBitters Superior ...00:02:0800:00:0398
3.208Stanislav BendaExpres CZ Scott00:02:1000:00:0587
4.219Lukáš HovbelH1H00:02:1500:00:1076
5.226František KazdaSC Jičín00:02:2000:00:1565
6.215Filip DulanskýHerby Servis00:02:2200:00:1759
7.186Richard KrchňavýNový Bor00:02:3000:00:2553
8.230Jakub KotenNový Bor00:02:4500:00:4047
9.229Tomáš JanákHaven Team00:02:5000:00:4541

Nadeje II chlapci

Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstupBody
1.213Štěpán BondyBitters Superior ...00:02:3600:00:00115
2.189Jakub ZemanBicykl Team U.L.00:02:4000:00:04104
3.228Tomáš KudrnaSUPERIOR CYKLOFIT...00:02:4600:00:1093
4.222Jakub TrousilBicykl U.L.00:02:5100:00:1582
5.224Adam PřenosilBicykl U.L.00:02:5200:00:1671
6.201Martin ŠlamborPakli Sport Klub00:02:5500:00:1965
7.221Lukáš TřeškaBitters Superior ...00:02:5600:00:2059
8.210Hynek BřenekDěčín00:02:5700:00:2153
9.198Jan HorníkSki Team Nový Bor00:03:0000:00:2447
10.199Štěpán VotýpkaOK BOR00:03:0800:00:3241
11.212Dominik SlabionČeská Lípa00:03:1400:00:3835
12.188Jakub SoučekBicykl Kříž Team00:03:2100:00:4529
13.179Jan StehlíkSK Skalice u Č.L.00:03:3100:00:5523
14.181Patrik SvobodaSK Skalice00:03:3500:00:5917
15.190Ondra HaluškaMačety Screw00:03:3700:01:0111

Mladsi chlapci

Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstupBody
1.225Marek PřenosilBicykl U.L.00:09:5700:00:00110
2.159Diego BinderWanski Racing00:10:1700:00:2099
3.184František PaulusBakako Nová Paka00:10:3300:00:3688
4.214Vojtěch BogarBohemie Nový Bor00:11:2000:01:2377
5.161Vojta RyglBicykl Kříž team00:11:4500:01:4866
6.194Petr GebhardtCK 1967 Č.Kamenice00:12:0500:02:0860
7.147Vít ŽáčekVaks Děčín00:12:2700:02:3054
8.220Adam HovbelH1H00:14:1400:04:1748
9.157Jiří SchaferZŠ Lučany n/N00:15:5300:05:5642
10.154Michal MartyšHrádek nad Nisou00:15:5600:05:5936

Starsi chlapci

Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstupBody
1.152Lukáš ProcházkaBitters Superior ...00:17:0700:00:00116
2.164Tim GeislerSRV 1897 e.v.00:17:3800:00:31105
3.185Martin KubištaBakako Nová Paka00:17:4200:00:3594
4.148Ondřej CmuntBitters Superior ...00:18:3200:01:2583
5.165OSCAR GROSSMANSRV 189700:18:4100:01:3472
6.167Mauricie HenkeSRV 1897 e.v.00:20:0000:02:5366
7.166Geisler MaximilianSRV 1897 e.v.00:20:0400:02:5760
8.182Lukáš BělkaMagic Veterans00:20:0800:03:0154
9.149Tomáš KnejzlíkTri Club Haven Č.L.00:20:1300:03:0648
10.172Daniel HovorkaBicykl Kříž00:20:1500:03:0842
11.155Petr KouřilZŠ Lučany n/N00:21:0300:03:5636
12.169Jan PomahačBicykl Team U.L.00:22:0600:04:5930
13.151Ondřej KrásnýKSM Hrádek00:23:0600:05:5924
14.163Jonáš LukavecSkalice u Č.L.00:24:3000:07:2318
15.178Marek KolomazníkNový Bor00:26:4100:09:3412
16.156Fabien PetráčekZŠ Lučany n/N00:35:0000:17:531

Juniori a Muzi

Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstupBody
1.57Kryštof BogarRohozec Amulet Team01:55:0000:00:00118
2.8Zbyněk RŮŽIČKASki Paudera01:55:1200:00:12107
3.18Petr HoráčekRajec Trek01:55:4900:00:4996
4.115Petr CmuntBitters Superior ...01:56:0700:01:0785
5.41JAN MATOUŠEKELEVEN TEAM PŘÍCH...01:58:3400:03:3474
6.32Jan WolfRegal Bike02:00:1500:05:1568
7.66Pavel MarekKC Kooperativa02:22:1200:27:1262
8.63Jan MarekKC Slavia Praha02:24:2000:29:2056
9.103Jaroslav DornerHaven extreme team02:25:4100:30:4150
10.105Jan OswaldMimoň02:28:0500:33:0544
11.85MIROSLAV VESELÝACTIVE TOUR CYCLI...02:30:5800:35:5838
12.67Martin SLAVÍKVESLAŘI DĚČÍN02:32:4500:37:4532
13.113Dominik HašekSkibikecentrum.cz02:48:1100:53:1126
14.78Jiří HyanKSM Hrádek02:59:3101:04:3120
0.112Daniel JordánUD Hamr 1972nedojel00:00:000
0.68Jiří FousVeslaři Děčínnedojel00:00:000
0.47Jan VeselýMelcon Cycling Teamnedojel00:00:000
0.89Robin PŘÍHODAMIMOŇnedojel00:00:000

Masters I

Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstupBody
1.70Aleš StrnadBitters Superior ...01:54:5300:00:00134
2.100Honza SvobodaBikemat.cz01:57:5300:03:00123
3.11Thomas HeinzeASVL Waltersdorf02:00:2500:05:32112
4.45Filip ŠlajchrtKoloshop Team02:02:1300:07:20101
5.44Pavel SEDLÁČEKRohozec Amulet Team02:04:5300:10:0090
6.58Patrik ScholzeBad Bikers MTB - ...02:05:0000:10:0784
7.13Antonín HodrGhoust Pro Bike T...02:05:4000:10:4778
8.90Jiří KomárekCyklokouč.cz02:06:2600:11:3372
9.17Pavel NOSEKRohozec Amulet Team02:07:3700:12:4466
10.48Daniel HelbigTSV Grosschonau S...02:10:5700:16:0460
11.114Jirka Plašil...02:12:2500:17:3254
12.9Sebastian KlauschBertosdorf02:13:3100:18:3848
13.28Jan MaříkBicykl Kříž Team ...02:13:3200:18:3942
14.74Jaroslav ZELENKAKSM HRÁDEK02:13:5400:19:0136
15.56Jiří StránskýActiv Tour Cyclin...02:16:2800:21:3530
16.124Jakub ConkRumburk02:16:3900:21:4619
17.96Martin BrodeRadclub Dresden e.V.02:16:5600:22:0318
18.19Pavel VoboraRohozec Amulet Team02:18:4000:23:4717
19.97Jiří ŠindelářMTB HELLFISH AMIN...02:20:4200:25:4916
20.106Lukáš JELÍNEKStratov02:23:0100:28:0815
21.94Štěpán ŠEDIVÝKSM Hrádek n N.02:23:1100:28:1814
22.73PETR STRNADKC PIVOVAR VRATIS...02:29:5400:35:0113
23.72MAREK PEŠTAJBC02:30:5700:36:0412
24.121Michal ČermákPraha02:35:2700:40:3411
25.34Lukáš BABOVÁKNEVIX KADAŇ02:39:0900:44:1610
26.86Aleš BEČVAŘÍKČ.L.02:39:3500:44:429
27.2Zdeněk ZemánekTPCA BIKE TEAM02:47:2100:52:288
28.31Martin RakNový Bor02:52:0000:57:077
29.53Ondrik TroiakČeská Lípa03:03:5801:09:056
30.3Tomáš SPEJCHALPKČL Bike Team03:15:5301:21:005
31.82Mirek UřídilSki Paudera03:20:5601:26:034
32.35Lukáš HOLÝNevix-Chomutov04:03:1102:08:183
0.38Zdeněk HendrichRohozec Amulet Teamnedojel00:00:000
0.99Lumír VASZILYSK Skivelo Neslyš...nedojel00:00:000

Masters II

Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstupBody
1.43Milan HROUDAMultisport Team02:08:1100:00:00139
2.36Miloš NouzákBig Shock Team02:08:5400:00:43128
3.25David KalinaSKP Maják02:10:2000:02:09117
4.26Martin KUCHAŘKbely Cycling Team02:11:0600:02:55106
5.20Jiří Švorc02:11:1100:03:0095
6.54Radek KUČERABitters Superior ...02:14:3800:06:2789
7.12Petr PEKÁREKSK Blíževedly02:15:0500:06:5483
8.120Radek ZemanSchonbuch02:15:4300:07:3277
9.88Martin WendlerSK Žízníkov02:16:3400:08:2371
10.119Tomáš PřibilHladová Kola Litv...02:18:4800:10:3765
11.117Daniel NosekMK- Cyklo Děčín02:19:2800:11:1759
12.109Tomáš KolaříkCyklorenova Cvikov02:21:0300:12:5253
13.118Kamil KrejnýHaven extreme team02:21:1800:13:0747
14.76Martin PEROUTKAKSM Hrádek02:25:1900:17:0841
15.126Jiří JuhasCVK02:25:4700:17:3635
16.22Zdenek KOHOUTVarnsdorf02:26:0200:17:5124
17.107Daniel Linc02:26:4100:18:3023
18.104Jan OSWALDMimoň02:28:0400:19:5322
19.21Jan BoczanAutonemecko.cz02:28:1300:20:0221
20.37Jan CVEJNHZS UL-DC02:30:1100:22:0020
21.51Jiří CharuzaKCL Kooperativa -...02:34:0300:25:5219
22.60Redeny UlrichSRV 1897 c.v.02:34:4300:26:3218
23.102Petr PařízekSNS Smržovka02:37:2700:29:1617
24.4Roman HorkýCK 1967 Č.Kamenice02:38:4900:30:3816
25.108Jiří Hájek02:39:0200:30:5115
26.30Ondřej ZÁBRANSKÝCC Varnsdorf02:39:1200:31:0114
27.42Michal ŠlamborPakli Sport Klub02:40:0400:31:5313
28.75RADEK TŮMAKSM HRÁDEK02:44:1700:36:0612
29.95Petr ŠrajerKSM Hrádek02:47:4000:39:2911
30.111Vít ŠtruplKSM Hrádek02:47:4100:39:3010
31.5Jiří HorkýCK 1967 Č.Kamenice03:01:1100:53:009
32.15Dalimil SlabionActivit Baik Team03:06:2800:58:178
33.61Miroslav PRÖLLERČ.L.03:07:4700:59:367
34.123JAROSLAV CERHANOVÝ BOR03:07:5300:59:426
35.87MICHAL GAŽIMIMOŇ03:15:3101:07:205
36.6Ladislav HaluškaMačety Screw03:21:4101:13:304
37.62Michal BOŘILČ.L.04:45:1602:37:053
0.69Herbert SchwarzHERBY SERVISnedojel00:00:000
0.64Thomas WeinzlingWanski Racingnedojel00:00:000

Masters III

Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstupBody
2.98Pavel JiřenaRohozec Amulet02:00:09-2:-6:-30106
3.40Radek ŠČUČKASKI PAUDERA02:16:34-1:-50:-595
4.39Roman ZVOLSKÝKellys Bikeranch ...02:18:08-1:-48:-3184
5.23Jiří DUŽÁRBohemian Coffee h...02:23:00-1:-43:-3973
6.16PETR ŠINÁGLHAVEN TEAM02:23:06-1:-43:-3367
7.59Uwe MOSIGSebnitzer RV02:24:19-1:-42:-2061
8.46Dalibor BINTERHaven Team02:28:57-1:-37:-4255
9.1Pavel BendaExpres CZ Scott02:29:29-1:-37:-1049
10.80Miroslav ŠÍPEKKSM - Hrádek02:35:52-1:-30:-4743
11.81Luboš BoháčKL Sport Děčín02:42:11-1:-24:-2837
12.84Harald MannelOL-Team Varnsdorf02:50:49-1:-15:-5031
13.79Petr VokounKL sport Děčín02:52:59-1:-13:-4025
14.65Petr BergerWurth Cycling Team02:53:14-1:-13:-2519
15.71Jiří StrnadKC Kooperativa02:57:14-1:-9:-2513
16.125Martin Řehák02:58:03-1:-8:-362
17.14Josef KrejčíMAGICVETERANS03:24:1000:18:311
1.24Petr HoráčekDexter Cyclingdisqalif.00:00:00117

Nadeje I divky

Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstupBody
1.192Lucie LhotákováRohozec Amulet Team00:02:1000:00:00102
2.204Lola VobrováAktivit00:02:1600:00:0691

Nadeje II dívky

Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstupBody
1.197Lucie SoukupováCK 1967 Česká Kam...00:02:3700:00:00110
2.218Tereza AustováAktivit Bike Team00:02:4200:00:0599
3.191Kristýna LhotákováRohozec Amulet Team00:02:4600:00:0988
4.207Adéla PokornáBitters Superior ...00:02:4800:00:1177
5.223Nelly KussmannováBicykl Kříž U.L.00:02:5000:00:1366
6.193Luška BudíčkováCK 1967 Česká Kam...00:02:5100:00:1460
7.203Linda VobrováAktivit N.B.00:03:0200:00:2554
8.173Viktorie NovákováJISKRA NOVÁ BOR00:03:0400:00:2748
9.187Karolína HorkáCK 1967 Česká Kam...00:03:5600:01:1942
10.195Helena TumpachováCK 1967 Česká Kam...00:04:0600:01:2936

Mladsi divky

Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstupBody
1.170Iva KovaříkováBicykl Team U.L.00:10:0100:00:00113
2.150Tereza StehlíkováBicykl Team U.L.00:10:2100:00:20102
3.200Klára Cebulová00:10:2700:00:2691
4.216Anežka KluchováAktivit Bike Team00:11:5500:01:5480
5.162Natálie KřížováBicykl Kříž Team00:12:0300:02:0269
6.196Anička GebhardtováCK 1967 Č.Kamenice00:12:0400:02:0363
7.209Anděla BřenkováHerby Servis00:12:1500:02:1457
8.202Lucie ŠlamborováPakli Sport Klub00:12:3500:02:3451
9.171Simona HovorkováBICYKL KŘÍŽ ÚSTÍ n L00:12:4300:02:4245
10.175Karolína LánováBicykl Kříž Team00:13:2400:03:2339
11.168Jana KovářováHERBI SERVIS00:13:2900:03:2833
12.174Jarmila NovákováJiskra Nový Bor00:13:3500:03:3427
13.217Alžběta KluchováAktivit Bike Team00:14:4300:04:4221

Starsi divky

Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstupBody
1.160Eliška SmržováBicykl Kříž team UL00:22:1500:00:00104
2.183Aneta StaňkováBakako Nová Paka00:23:1500:01:0093
3.153Tereza MartincováKSM Team Hrádek00:23:2500:01:1082
4.158Sofie TůmováKSM Hrádek00:35:3000:13:1571

Juniorky a zeny

Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstupBody
1.49Lenka FRIDRICHOVÁGhoust Team Hronov02:27:0300:00:00107
2.27Barbora MAŘÍKOVÁBicykl Kříž U.L.02:29:5500:02:5296
3.50Denisa SKRBKOVÁBEKO Racing Team02:30:4700:03:4485
4.55LUCIE DOSPĚLOVÁACTIVE TOUR CYCLI...02:39:2200:12:1974
5.10Lena SchluterBertsdorfer03:16:1700:49:1463
6.33Pavlína SchafnerováRegal Bike03:23:2100:56:1857
7.93Veronika ŠťastnáPchery04:45:1802:18:1551

Zeny 30

Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstupBody
1.122Eliška ŠulcováBicykl Kříž Team02:30:4400:00:00111
2.7Kateřina KrajňákováBitters Superior ...02:33:1700:02:33100
3.101Věrka PařízkováSNS Smržovka02:47:3100:16:4789
4.116Ivana KopeckáMK-Cyklo Děčín02:55:5500:25:1178
5.110Martina STEHLÍKOVÁBicykl Team U.L.02:58:0000:27:1667
6.29Jana KOVÁŘOVÁHerby Servis02:59:2100:28:3761
7.52Stanislava ŠťástkováNový Bor03:15:0000:44:1655
8.91Jana JarošováKSM Hrádek03:17:0000:46:1649
9.83Šárka RYBÁŘOVÁČ.L.03:22:2600:51:4243
10.92Pavla BLÁHOVÁKSM Hrádek03:22:4700:52:0337
0.180Zoe KrajňákováBitters Superior ...nedojel00:00:000