NOVÝ ZÁVODNÍK - REGISTRAENÍ FORMULÁŘ


PEČLIVÉ VYPLNĚNÍ A ODESLÁNÍ TOHOTO FORMULÁŘE VÁM ZABERE 10 MINUT.

POZOR! NIKDY SE NEREGISTRUJTE PODRUHÉ!

Pokud jste se již dříve registrovali a ztratili jste svoje přihlašovací údaje, nebo kartu kontaktujte správce systému na bikebase@tiscali.cz V žádném případě se neregistrujte podruhé!

TATO REGISTRACE JE PLACENÁ!

Registrace do jednotné databáze cyklistů, je zpoplatněna částkou 150,- Kč Tato částka se platí jen jednou, nikoliv každý rok a platí se předem... informace na konci registrace. Z peněz se hradí výroba a odeslání karty + udržování databáze, vývoj stránek a systému.

VŠECHNY TUČNĚ OZNAČENÉ ÚDAJE JSOU POVINNÉ!

Vyplňte údaje podle pravdy a s maximální obezřetností. Pečlivost se Vám vyplatí! Vyhnete se nepříjemnostem na prezenci.
Především osobní údaje musí být platné, neboť to, co zde napíšete, se bude zobrazovat na Vašich přihláškách a výsledkových listinách.

images/sekcehlleft.gif

Přihlašovací údaje

images/sekcehlright.gif

Přihlašovací údaje slouží k ověření vaší totožnosti na stránkách systému bikebase. Po dokončení registrace Vám přijdou tyto údaje na Vámi uvedený e-mail, tak jej vyplňte s pečlivostí.

Pomocí přihlašovacích údajů se budete moci přihlásit do systému, upravovat osobní údaje, hodnotit články a fotky, psát, opravovat a mazat vlastní články, či záznamy do kalendáře akcí, nebo vytvářet svoje fotogalerie. Díky těmto údajům, budete vždy vystupovat sami za sebe a máte zaručeno, že nebudete zaměněni s někým jiným, nebo že se nikdo bude vydávat za Vás.

Uživatelské jméno    
  Tento údaj slouží pro Vaši registraci do systému. Doporučujeme jméno bez diakritických znamének. Zvolte jméno, které si budete dobře pamatovat, nebo si jej pečlivě uschovejte. Tento údaj musí být vyplněn.
Heslo    
  Heslo slouží pro ověření Vaší totožnosti. Zvolte heslo, které si budete dobře pamatovat, nebo si jej pečlivě uschovejte. Doporučujeme hesla bez diakritických znamének. Systém využívá pro ochranu osobních údaju 128 bitově šifrování podobně jako v bankovnictví. Heslo není nikde archivováno, proto si jej pičlivě zapamatujte, nebo uložte. Tento údaj musí být vyplněn.
Ověření hesla    
  Údaj sloužící pro ověření Vašeho hesla - neboť v bezpčenostním, skrytém tvaru může dojít k překlepu. Tento údaj se se musí shodovat s polem Heslo a musí být vyplněn.
Doména 3. řádu  
  Nepovinný údaj - Pokud jej vyplníte dostanete tak vlastní snadno zapamatovatelnou adresu k Vašemu profilu na serveru Bikebase.cz.
Příklad: pokud do políčka napíšete ales, tak se k vašemu profilu dostanete odkudkoliv z internetu vypsáním ales.bikebaae.cz
Muže se stát, že doména bude již obsazená, poté budete vyzváni k zadání jiného názvu. Text vyplňujte prosím bez diakritiky a používejte jen znaky A-Z, a-z, 0-9, pomlčku, podtržítko a tečku. Pokud zde vyplníte jiné znaky systém adresu nevytvoří.
images/sekcehlleft.gif

Osobní údaje - jednotná databáze závodníku

images/sekcehlright.gif

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Jednotná databáze závodníku je volni dostupný soubor. Mohou jej využít pro prezenci a zpracování výsledku všichni pořadatelé. Soubor obsahuje tyto údaje nutné pro prezenci závodníka a určení jeho kategorie: Jméno, Poíjmení, Tým, Rok narození, Pohlaví. Tyto údaje tedy "ponese" i Vaše Bikebase karta, kterou dostanete po registraci. Ostatní údaje slouží výhradně k potřebám systému bikebase.cz a nebudou nikdy předány třetím osobám. Volné šíření údaju nutných pro prezenci bylo konzultováno, ověřeno a schváleno Úřadem na ochranu osobních údaju.

Křestní jméno  
Příjmení  
  Povinné údaje.
Vyploujte hezky česky s diakritikou a s velkými písmeny na začátku.
Budou zobrazovány ve výsledkových listinách, pod články, a příspěvky které napíšete.
Tým    
  Nepovinný údaj.
Zde vepište název klubu, nebo týmu. Pod tímto týmem budete zobrazováni na výsledkových listinách. Pokud přestoupíte do jiného týmu, mužete si název po pěihlášení vašimi registračními údaji ve svém profilu sami změnit. Proto dbejte na vyplnění správného e-mailu níže v registraci, na který Vám Vaše přihlašovací údaje zašleme.
Rok narození  
(např. 1997) Povinný údaj sloužící k vygenerování kategorie . Pište 4 číslice! Pokud uvedete nesprávný rok narození, budete zařazeni na prezenci do špatné kategorie.
Pohlaví  
  Povinný údaj sloužící k vygenerování kategorie. Pokud uvedete nepravdivý údaj budete zařazeni na prezenci do špatné kategorie!
images/sekcehlleft.gif

Kontaktní a doplňující údaje

images/sekcehlright.gif

Tueni označené položky jsou povinné. Položky u kterých lze zaškrtnou možnost "veřejné" slouží k zobrazení, nebo k nezobrazení údaju ve vašem profilu. Pokud jste pořadatel, fotograf, správce týmu... doporučuji nechat alespoň jeden z kontaktů veřejný. Když totiž napíšete článek, zaregistrujete závod, nebo představíte nějaký zajímavý cyklistický projekt, zájemce o další informace Vás díky tomuto kontaktu snadno dohledá. Informace neoznačené jako "veřejné" budou pro uživatele bikebase.cz neviditelné.

E-mail
(nezbytné) Uveite Váš kontaktní e-mail.
Je nutné uvést funkční e-mail, jinak nelze dokončit registraci.
Na e-mail Vám přijdou registrační údaje a podmínky pro platbu karty.
Jestliže jste pořadatel, nebo správce týmu, závodu či seriálu, vyplňte toto pole a zaškrtnete kolonku veřejné. E-mail bude též sloužit k odesílání registračních údajů, pokud je zapomenete.
Přezdívka
Region:  
Ulice, č.p.
Město
PSČ  
  Povinné údaje.
Na tuto adresu Vám bude zaslána Bikebase karta.
vaše www stránka
Telefon
ICQ
SKYPE
Číslo katy Kolo pro život  
Číslo na kartě licence ČSC  
 

Proč se trápíš na motorce bez motoru?
Jakej je tvůj nejlepší výsledek?
Jakej je tvůj nejoblíbenější závod?
Kdy s tim sekneš?
Jakej máš vztah k ženám / mužům?
Jaký je tvoje nejoblíbenější pití?
Kolik toho vypiješ?
Jakej je tvůj životní sen?
Vztah k cyklistice (např. závodník, pořadatel, fotograf, turista...)

images/sekcehlleft.gif

Podmínky registrace

images/sekcehlright.gif

Odesláním této registrace objednáváte Bikebase kartu, kterou se mužete registrovat na závodech spravovaných systémem Bikebase. Zaplacením a převzetím karty souhlasíte s následujícími podmínkami:

Na závodech kde se budete registrovat kartou Bikebase, užitím karty souhlasíte bezvýhradně s podmínkami závodu.

Registrací kartou na závodech souhlasíte, že závod absolvujete na vlastní nebezpečí. Registrací kartou souhlasíte, že pořadatel neodpovídá a nehradí škody Vám, ani Vámi zpusobené.

Vaše jméno, příjmení, tým, rok narození a pohlaví budou uváděny ve výsledkových listinách a zobrazeny na internetu. Dále budou zdarma a volně dostupné ostatním pořadatelum.

Platnost karty je časově neomezena. Při poškození karty neopatrnou manipulací do míry kdy nepujde přečíst čtečkou čárových kódů, musíte objednat novou, nebo Vám bude profil změněn na easy, tedy na profil bez správy výsledků.

images/sekcehlleft.gif

Odeslání registrace

images/sekcehlright.gif

Co se bude dít po odeslání formuláře:

Po odeslání registrace vyčkejte na potvrzovací e-mail.

V e-mailu obdržíte potvrzovací odkaz. Na tento odkaz musíte kliknout.

V e-mailu též obdržíte číslo účtu a variabilní symbol, pod kterým musíte platbu uskutečnit.

Až kliknete na odkaz v e-mailu (ověření, že mail, který jste udali, je Váš) a na náš účet dorazí peníze za registraci, obdržíte poštou svoji kartu a registrace bude dokončena.

Do doby dokud nemáte v ruce kartu, nejste registrováni.


    (nutno zaškrtnout)

© Bikebase.cz 2007 – Bikebase systém pro prezentaci závodníků a vyhodnocování výsledků s okamžitým zveřejněním na internetu. Právě nás tu je: 26
Autor projektu: Aleš Gregor, graphics: Michal Mach, coder: REDY TUGO images/rss.gif