o závodech

09.08.2017 - Andrea Arnoldová

Předešlou neděli se uskutečnil již po 11té XC SVOJKOVSKÝ POHÁR a můžu s hrdostí prohlásit, že se závod velmi povedl.
Tento dojem umocňuje i fakt, že nám stále chodí pochvalné zprávy, maily od vás bikerů, kde chválíte úroveň celého XC.
Letos nám opět bylo velkou ctí přivítat na startu nejen držitele titulů sprint Eliminátor ČR a mistra Evropy v cyklokrosu - Ondřeje Zeleného (Eleven-Mercedes Mitas), ale i dalšího skvělého bikera, mistra ČR v cross country - Tomáše Brendla ( Velocentrum - Stratos Auto) , kteří si náš závod užili a posbírali body do celkového bodování seriálu.
Tomáš Brendl i přes technický problém na biku, kdy musel rychle vyměnit přední kolo /29'/ za zapůjčené přední kolo /26'/ !!! dojel celkově 4. a ve své kategorii Master stál na 2. místě! Neuvěřitelný výkon..Na 1. místě jako v loňském roce stál Ondřej Zelený.
Co se týká ostatních kategorií, tak v kategorii Junioři+Muži exceloval Haveňácký Pavel Šorf, který přijel celkově první!.. v kategorii Master II. dominoval Jan Čapek z týmu Amulet-Rohozec,... v Master III. byl nelepší Radek Ščučka ze Ski Paudera team, za ženy vybojovala prvenství Lenka Švandová z Haven teamu...
Všem moc gratuluji...a děkuji všem zúčastněným, že přijeli a podpořili náš závod a troufám si i říci, že si den, který byl naplněn bohatým programem, užili tak jako my...těšíme se na Vás příští rok touto dobou...Biku Zdar! :-*